Deze 14 enthousiastelingen staan elke zondag paraat om er samen met hun leden tegenaan te gaan!

 

Heb je een vraag? Dan kan je ons altijd bereiken op onderstaande e-mailadressen.

 

Kadeekes:

Ann Kauffmann (ann_kauffmann@hotmail.com)

Flore Knevels (floreknevels16@gmail.com)

 

Speelclubs:

Sien Schildermans (sienschildermans@gmail.com)

Anne Schutters (anne.schutters@hotmail.com)

 

Kwiks:

Stefanie Verween (stefaniex@live.be)

Marie Vandervelden (vandervelden.marie@gmail.com)

Nette Plessers (nette.plessers@gmail.com)

 

Tippers:

Marth Thaens (marth@live.be)

Floor Schildermans (floorschildermans@gmail.com)

Sien Vankrunkelsven (sienvankrunkelsven@gmail.com)

 

Tiptiens:

Anne Janssenswillen (anne-janssenswillen@hotmail.com)

Karen Nijs (karen-nijs@hotmail.com)

 

Aspi's:

Sofie Lauwerysen (lauwerysensofie@gmail.com)

Caroline Vandormael (vandormaelcaroline@hotmail.com)

 

 

 

Verhuur:

verhuurchirosamowe@outlook.com