Deze 17 enthousiastelingen staan elke zondag paraat om er samen met hun leden tegenaan te gaan!

 

Heb je een vraag? Dan kan je ons altijd bereiken op onderstaande e-mailadressen.

 

Kadeekes:

Marth Thaens (Marth@live.be)
Jolien Verbeek  (jolienverbeek01@gmail.com)

Danaë Celis (danaecelis@hotmail.com

Sofie Lauwerysen (Lauwerysensofie@gmail.com

 

Speelclubs:

Sien Vankrunkelsven  (sienvankrunkelsven@gmail.com)

Anouck Steensels  (anouck.steensels@gmail.com)

Brit Alders (aldersbrit@gmail.com

 

Kwiks:

Nette Plessers (nette.plessers@gmail.com)

Leen Thaens (leenthaens@gmail.com

 

Tippers:

Floor Schildermans (floorschildermans@gmail.com)

Janne Weijtens (janne.weijtens@gmail.com

Lauren Mertens (laurenmertenss@gmail.com

 

Tiptiens:

Marie Vandervelden (vandervelden.marie@gmail.com)

Sien Schildermans (sienschildermans@gmail.com)

 

Aspi's:

Stefanie Verween (Stefanieverween@hotmail.com)

Flore Knevels (floreknevels16@gmail.com)

Anne Schutters (anne.schutters@hotmail.com)

 

 

 

Andere aanspreekpunten: 

  • Communicatieverantwoordelijke:                                                                             Marie Vandervelden: +32 470 07 40 26 (vandervelden.marie@gmail.com
  • Praktische zaken:                                                                                                     Sofie Lauwerysen: +32 492 93 39 46  (Lauwerysensofie@gmail.com)

Volwassene begeleider: 

Ruth Geuens: +32 472 52 43 49

 

 

Verhuur:

verhuurchirosamowe@outlook.com